ПРОТОКОЛ

Засідання педагогічної ради школи

12.02.2018 року № 2 с.Дяківка

Голова педради: Шевченко О.А.

Секретар педради: Шевченко С.М.

Присутні: 13 осіб, з них

Члени колективу: Блащенко Л.С., Блащенко О.П., Близнюк В.К.,Гонтарук А.А., Гонтарук П.І., Запорожець Н.В., Зарубенко О.В., Клітченко Г.І., Кравець О.М., Сухоленцева А.М., Череушенко Л.Я., Шевченко О.А., Шевченко С.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про вибір та замовлення підручників для 5 класу,

На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 21.12.2017р. (протокол №9/2-19) «Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету у 2018 році», листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018р. №1/9-79, листа Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 07.02.2018р.

СЛУХАЛИ:

Череушенко Л.Я, шкільного бібліотекаря, яка ознайомила присутніх з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо переліку, вибору та замовлення підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету в 2018 році.

ВИРІШИЛИ:

Відповідно до запропонованого переліку проектів підручників та їх авторів, вчителі здійснили безпосередній вибір підручників, який схвалився на засіданні педагогічної ради, а саме:

1. «Українська мова» Глазова О.П.
2. «Українська література» Авраменко О.М.
3. «Німецька мова (5-й рік навчання)» Сотникова С.І., Гоголєва Г.В.
4. «Зарубіжна література» Волощук Є.В.
5. «Математика» Мерзляк А.Г., Полонський В.Б, Якір М.С.
6. "Природознавство" Ярошенко О.Г., Бойко В.М.
7. «Основи здоров’я» Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.
8. «Російська мова (1-й рік навчання) для закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою Полякова Т.М., Самонова О.І.
Голова педради: О.А.Шевченко
Секретар педради: С.М.Шевченко
Кiлькiсть переглядiв: 563

Коментарi