Наші проекти/Files/images/ekologya/ukr_gerb_02_b.jpg

Правове виховання – це складова частина виховання в цілому. Але правове виховання впливає не тільки на свідомість, але і на відповідаючу сторону поведінки, формує переконаність у необхідності суворого додержання закону, прав і обов`язків.

Задачі правового виховання:

· Формування у кожного учня системи знань з питань основ держави і права.
· Прищеплення навичок право свідомої поведінки.
Виховання нетерпимості до правопорушень.

Необхідна увага приділяється вихованню у учнів свідомої дисципліни, виконанню ними Правил внутрішньошкільного розпорядку. Разом з учнівським самоврядуванням систематично проводяться рейди: «Урок», «Комп`ютерний клуб замість уроку», «Діти на вулиці», «Зовнішній вигляд». Питання невиконання учнями Правил внутрішньошкільного розпорядку розглядаються на класних зборах, батьківських зборах, нарадах. До дня ввічливості розробленні і розповсюдженні Правила доброї поведінки зроблено добірку матеріалів на допомогу класним керівникам у проведенні бесід, виховних годин, заходів на морально-правову тематику./Files/images/ekologya/pravo.jpg

Одним із найважливіших завдань школи є адаптування дитини до навколишнього середовища, попередження конфліктів, надання правової допомоги учням. Створена цілісна система правової та профілактичної роботи із важковиховуваними дітьми, спрямована передусім на профілактику поведінки учнів, правову освіту, яка поєднується із системою національного виховання. Вона передбачає цілеспрямовану, планову, управлінську взаємодію її складових частин – від директора школи до бібліотекаря і медперсоналу.

Кiлькiсть переглядiв: 1469

Коментарi