/Files/images/50691545_multi_flowerline_1.gif

Шановні батьки, давайте виховувати дітей разом!

Тільки наша спільна праця зможе дати нам хороші плоди!
Неможливо зробити оплеск однією рукою. Учитель - це тільки одна «долонька». І якою б сильною, творчою та мудрою вона не була, без вас, дорогі батьки, без вашої другої «долоньки», вчитель безсилий.
Школа не завжди може задовольнити всі запити батьків. І все ж ... Якщо подивитися на ситуацію з іншого боку. Що залежить від батьків? Як вони будують свої відносини з установою освіти , в якому навчається їхня дитина ? Що можуть дорослі зробити для того , щоб школа не стала « полігоном » для конфліктів , а була другим домом для їхніх дітей ? Виявляється , для цього треба зовсім небагато : треба тільки навчитися вибудовувати взаємини один з одним.
Ось деякі рекомендації батькам , як будувати відносини з вчителями вашої дитини.

- Намагайтеся побачити у вчителі свого союзника, зрозуміти його заклопотаність справами вашої дитини, розділяйте високу відповідальність, яку він несе на собі.

- Цінуйте бажання педагога повідомити щось нове і важливе про вашу дитину. Завжди ставитеся до вчителя шанобливо, особливо проявляйте це в присутності дітей, не кажіть різко про помилки ваших педагогів, хоча і їм, як і всім людям, властиво помилятися.

- Терпляче вислухайте педагога, не соромтеся і не бійтеся задавати питання, щоб виключити недомовки і неясності. Чим більше ви будете знати, тим легше буде спілкуватися.

- Не давайте волі емоціям: коли відчуваєте, що їх важко контролювати, уявіть себе на місці вчителя.

- Відвідуйте батьківські збори, проявляйте на них активність, виявляйте посильну допомогу вчителям. Це підвищить ваш авторитет не тільки в школі, а й в очах власної дитини.

- Якщо у вас виникають труднощі у вихованні дитини , відверто скажіть про це педагогу : разом буде легше їх подолати. Пам'ятайте , що виховання не може бути успішним , якщо між вчителями та батьками погані стосунки. Для того , щоб навчити дитину необхідним соціальним навичкам , батьки повинні не тільки розповісти про них підростаючій людині , а й демонструвати їх на практиці. Подумайте , будь ласка , якими бачаться дитині ваші ділові та особистісні відносини з вчителями ? Погодилися б ви , щоб дитина будувала взаємодію з іншими людьми , скориставшись саме вашою моделлю? Якщо так , то вас можна тільки привітати . Якщо ні - у вас ще є час , щоб щось змінити.

- Тільки спільно, всі разом ми подолаємо всі труднощі!

/Files/images/batki.jpg/Files/images/заповеди родителям-1.jpg/Files/images/заповеди родителям-2.jpg/Files/images/заповеди родителям-3.jpg

Тому будь-яка ваша допомога - це добрий знак того, що все у нас вийде, дорогі батьки.

Давайте виховувати наших дітей разом!

Кiлькiсть переглядiв: 1166

Коментарi