/Files/images/batkam/0_8aaa5_3f121a2d_orig.pngПрава та обов’язки керівника закладу освіти щодо атестації педагогічних працівників

Складено відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників

Керівник закладу освіти зобов’язаний:

- До 20 вересня видати наказ про створення атестаційної комісії та затвердження її складу (п. 2.1)
- До 10 жовтня подати до атестаційної комісії навчального закладу список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, із зазначенням результатів попередньої атестації та строків проходження підвищення кваліфікації (п. 3.1)
- До 10 жовтня подати до атестаційної комісії навчального закладу подання про присвоєння певним педагогічним працівникам кваліфікаційних категорій, педагогічних звань та, за потреби, подання про позачергову атестацію працівників, у тому числі й у разі зниження рівня професійної діяльності (п. 3.1)
- Контролювати дотримання порядку проведення атестації педагогічних працівників у навчальному закладі (п. 3.29)
- До 1 березня подати до атестаційної комісії навчального закладу характеристики діяльності педагогічних працівників у міжатестаційний період (п. 3.5)
- Якщо атестаційна комісія ухвалила позитивне рішення, то протягом п’яти днів після підсумкового засідання атестаційної комісії видати наказ про присвоєння кваліфікаційних категорій (встановлення тарифних розрядів). У триденний строк довести наказ до відома педагогічних працівників під підпис та подати копію наказу в бухгалтерію для нарахування заробітної плати (п. 6.1)

Керівник закладу освіти має право:

- Ухвалювати рішення про розірвання трудового договору з працівником, який атестований як такий, що не відповідає займаній посаді, з дотриманням вимог законодавства про працю перевести за його згодою на іншу роботу, яка відповідає його кваліфікації, у тому самому закладі (п. 6.3)
Кiлькiсть переглядiв: 345

Коментарi